меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Вільне планування квартир
в житловому комплексі
CHICAGO Central House

Під час купівлі квартири, кожен майбутній власник бажає створити сучасне та комфортне житло з урахуванням останніх тенденцій якісного життя й потреб усіх членів родини. Найчастіше будь-які зміни починаються з перепланування, яке вимагає знесення наявних перегородок і встановлення нових. Проте в ЖК CHICAGO Central House не буде потреби зносити й будувати стіни, адже ви самі зможете облаштувати свій житловий простір так, як забажаєте. Саме тому так популярне вільне планування квартир.

Особливості квартир з вільним плануванням

Квартира з вільним плануванням − це єдиний простір з готовими комунікаціями для майбутньої кухні та санвузлів. Перегородок та стін у таких квартирах немає, тому людина може створити житло на свій смак. Таке планування можливе тільки в будинку монолітно-каркасного типу, де опорними є лише зовнішні стіни, − саме такою є будівля житлового комплексу CHICAGO Central House. Внутрішні перегородки тут можна будувати й розбирати досхочу і це аж ніяк не вплине на стійкість будівлі.

Переваги квартир з вільним плануванням в ЖК CHICAGO Central House

Квартира з вільним плануванням є ідеальним простором для втілення будь-яких дизайнерських концепцій. Люди цінують таке житло за можливості, які дозволяють їм зробити житло затишнішим, врахувавши потреби господарів.

Квартири з вільним плануванням у CHICAGO Central House являють собою не просто стандартне однокімнатне та двокімнатне житло, під яке потрібно підлаштовуватися, обираючи меблі. Ми цінуємо вашу свободу рішень, тому надаємо вам можливість втілити в життя будь-які дизайнерські фантазії та рішення. До того ж таке житло точно сподобається творчим особистостям.

Можливості по-справжньому неосяжні. Можна об’єднати кухню та вітальню, зробити простору дитячу, а можна облаштувати власний кабінет і кімнати для гостей. Тільки ви вирішуєте, якою буде ваша квартира, використовуючи її площу з розумом. Водночас великі панорамні вікна зроблять ваш простір ще світлішим і привітнішим.

Планування квартири є одним із найважливіших та найцікавіших періодів у житті будь-якої сім′ї. Це час, коли будуються плани та здійснюються всі мрії. І CHICAGO Central House готовий разом з вами розділити ці прекрасні миті, подарувавши вам можливість перетворити житло на казку та мрію.

Зворотний зв′язок

Ім′я:*
Електронна пошта:*
Телефон:*
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.