меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Квартира “Скло”

Видові квартири “Скло” — саме так ми називаємо наші квартири з плануванням типу “2А”. Вони розташовані над кубом та мають беззаперечну перевагу серед всіх квартир у CHICAGO Central House — дві скляні стіни у вітальні. Ці стіни є продовженням нашою куба, та через те вони повністю прозорі. Враховуючи розташування будинку у самісінькому центрі Києва, на перетині вулиць Антоновича та Жилянської, такий архітектурний хід є найвдалішим рішенням і, звичайно, великою перевагою для власника видової квартири.

Обираючи планування “Скло” у CHICAGO Central House, мешканці завжди будуть знаходитися в центрі пульсуючого міста, настрій якого вдало підкреслить дизайн вітальні. Ідеальними для інтер’єру стануть сучасні стилі: мінімалізм, який вимагає максимум простору та використання нейтральної кольорової палітри, хай-тек, основні риси якого ергономічність та інноваційність, або конструктивізм, який часто називають “союзом скла та металу”.

Природне світло з двох сторін візуально збільшує простір вітальні та дозволяє використовувати мінімум штучного освітлення.

У продажу залишилась всього 1 квартира “Скло”. Площа — 98 м². Розташування — 9 поверх.

Завітайте до відділу продажу за адресою: вул. Антоновича, 44. Наші менеджери залюбки розкажуть про всі особливості планування та умови придбання квартири у CHICAGO Central House.

Наразі доступні у продажу:

Планировка квартиры
Поверх 9
Площа, м298.77
Переглянути квартиру

Зворотний зв′язок

Ім′я:*
Електронна пошта:*
Телефон:*
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Співпраця для рієлторів

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.