меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Розстрочка на квартири
в ЖК CHICAGO Central House

Якщо ви хочете вигідно придбати комфортну нерухомість у новому будинку в самому центрі Києва, то CHICAGO Central House – це прекрасний вибір. Тим більше, що саме зараз ви маєте унікальну можливість стати власником квартири мрії, скориставшись умовами розстрочки.

Квартири в розстрочку від ЖК CHICAGO Central House

Ми прагнемо надати можливість придбати квартиру в ЖК CHICAGO Central House якнайбільшій кількості поціновувачів якісної сучасної нерухомості. Саме тому ми пропонуємо лояльні умови придбання квартири в розстрочку.

Купівля квартири в розстрочку в ЖК CHICAGO Central House має низку переваг, а саме:

  • покупцеві не потрібна довідка про доходи і необхідність проходження перевірки на платоспроможність;
  • майбутнім мешканцям надається безвідсоткова розстрочка з прив’язкою тільки до курсу валюти, водночас вартість квадратного метра залишається незмінною.

Хочете втілити мрію про стильне й комфортне житло вже зараз? Тоді залиште свій контактний номер і ми зателефонуємо вам, щоб допомогти обрати квартиру й відповісти на будь-які запитання.

ЖК CHICAGO Central House в Голосіївському районі столиці – вибір для людей, які прагнуть отримати найкраще за розумну ціну: чудове розташування, близькість ключових об'єктів столиці, розвинена інфраструктура, а також унікальна концепція будівництва та організації житлового простору. Житловий комплекс CHICAGO Central House – саме те, що ви шукали!

Зворотний зв′язок

Ім′я:*
Електронна пошта:*
Телефон:*
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.