меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Інтер’єр пентхауса

Ще при першому знайомстві з пентхаусом у CHICAGO Central House у вас буде повна візуалізація його інтер’єру. Дизайн, меблі, елементи декору та палітра кольорів — все вже ретельно підібрано. Вам потрібно тільки визначитися зі стилем — функціоналізм, елегантний класицизм або класика у сучасному прочитанні? Пропонуємо один з трьох дизайн-проєктів від компанії DSB.

Для розробки інтер’єрів ми обрали пентхаус площею 135 м² та трохи перепланували його простір. На першому поверсі розширили приміщення для вітальні з кухнею, на другому — облаштували дві спальні. Завдяки тому, що на першому рівні прибрали міжкімнатну перегородку, зайшовши до квартири, перше, про що думаєш, це про простір. Тут його дуже багато.

Інтер’єр №1: Функціоналізм

За основу цього інтер’єру дизайнери взяли стиль, який не знає компромісів у питаннях практичності і покликаний вірою та правдою служити своїм мешканцям. Це функціоналізм. Використання його у чистому вигляді — утопія, адже краса не може бути другорядною. Та й навіщо ця скромність, якщо можна поєднати практичність та естетику в інтер’єрі? Дизайн пентхауса створений для тих, хто цінує саме ці риси.

Інтер’єр №2: Класика у сучасному прочитанні

Інтер'єр для поціновувачів класики у її сучасному прочитанні. Серед особливостей дизайну: світлі стіни зі стриманим декором, паркет “англійська ялинка”, який додає кімнатам ще більше класичних нот, та меблі на тонких ніжках, які освіжають дизайн квартири. Багаторівневі люстри, які притаманні інтер’єру палаців та які вдало використовуються сучасними дизайнерами, додають кімнатам розкоші.

Інтер’єр №3: Дизайн, який відрізняє симетричність і спокійний декор

“Класицизм, який ми приручили” — саме так дизайнери характеризують цей інтер’єр. Порівняно з попереднім варіантом, тут менше пишної розкоші, трохи більше симетричної елегантності, простих геометричних форм, спокійного декору та теплих кольорів. Завдяки такому поєднанню тут відчувається велич стилю й водночас атмосфера домашнього затишку. Та головне — тут відчувається, що інтер’єр зроблений з любов’ю.

Про компанію DSB

Інтер'єр пентхаусів розроблено компанією DSB. Вона працює по всьому світу та надає повний комплекс послуг у сфері дизайну та ремонтно-будівельних робіт. Чому до розробки інтер’єрів ми залучили саме її фахівців? Про якість проєктів компанії та рівень довіри до них найкраще розповідають цифри: 20 тисяч квадратних метрів відремонтованих “під ключ”, понад 500 задоволених клієнтів, близько 250 розроблених проєктів інтер’єрів і 75 реалізованих дизайн-проєктів, 100% об’єктів зданих у строк. А ще DSB надає довічну гарантію на виконані роботи.Віртуальний шоу-рум

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.