меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Підземний паркінг в
ЖК CHICAGO Central House

Паркінг давно став найважливішою частиною інфраструктури сучасних житлових районів. І ті, хто шукає нове житло, все частіше звертають увагу на новобудови з підземною парковкою, як у ЖК CHICAGO Central House.

Переваги підземного паркінгу

Кожен водій знає, що таке відкопувати машину з-під снігу взимку або як неприємно іти під дощем до свого автомобіля, який стоїть на сусідній вулиці. Ідеальним вирішенням таких проблем є підземна опалювальна стоянка, що розміщена безпосередньо під будинком.

У теплі й під дахом автівка прослужить своєму господареві набагато довше. До того ж узимку такий автомобіль прогріватиметься швидше і витрачатиме менше палива. При цьому власник транспорту не буде мерзнути в холодному салоні, адже на парковці завжди підтримується комфортна температура. Водій також назавжди забуде про такі звичні зимові атрибути, як очищення кузова від крижаної кірки та снігу.

Продаж квартир з підземним паркінгом в ЖК CHICAGO Central House

Підземна автостоянка − найкраще рішення для тих, хто цінує комфорт і піклується про свого «залізного коня». Чи маєте ви транспорт, чи тільки плануєте його придбати, власне паркомісце в теплому приміщенні поблизу квартири завжди краще, ніж авто на стоянці далеко від дому. Житловий комплекс CHICAGO Central House пропонує своїм мешканцям опалювальний дворівневий підземний паркінг, до якого можна дістатися ліфтом. Вам не доведеться перестрибувати калюжі й долати кілометри, адже за лічені секунди ліфт відчинить свої двері коло вашої машини.

Підземна парковка в ЖК CHICAGO Central House − безпека і комфорт

Підземна парковка у ЖК CHICAGO Central House відповідає всім вимогам безпеки і комфорту. Паркінг облаштований на двох рівнях. Це дає можливість обрати оптимальне розташування, площу та вартість місця.

Автостоянка комплексу CHICAGO Central House − це:

  • паркомісця для кожного мешканця площею від 12 м2;
  • наявність ліфтів;
  • цілодобова охорона і відеоспостереження;
  • протипожежний аварійний виїзд;
  • додаткові виходи.

Більше жодних виснажливих пошуків вільного місця, платних майданчиків далеко від дому і турбот про збереження транспорту. У ЖК CHICAGO Central House ваша автівка знаходитиметься в зручному місці під нашим контролем.

Зворотний зв′язок

Ім′я:*
Електронна пошта:*
Телефон:*
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.