меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Як інвесторам долучитися до Клієнтського технічного контролю

14 вересня 2018
news

Ми регулярно повідомляємо клієнтам про хід будівництва: публікуємо фотодайджест на сайті, надаємо детальних опис робіт, ведемо відеотрансляцію з об’єкта. Але, крім онлайн-інформування, ми постійно комунікуємо з майбутніми мешканцями та долучаємо їх до створення житлового комплексу. Ми розуміємо, що інвестору важливо бути впевненими в якості будівництва. Він має право висловлювати свої побажання та вчасно отримувати фідбек від компанії. Саме такі функції виконує Клієнтський технічний контроль — новий проект  SAGA Development.

Щомісяця інвестори, які придбали квартиру у житловому комплексі CHICAGO Central House, мають можливість відвідати будівельний майданчик, аби перевірити якість спорудження об’єкта, поспілкуватися з менеджером проекту, головним архітектором та представниками компанії.

Наразі вже відбулися дві зустрічі клієнтського контролю, де кожен інвестор зміг отримати відповіді на свої питання, обговорити поточні роботи та висловити свої пропозиції щодо будівництва.

Долучитися до проекту може кожен інвестор CHICAGO Central House. Щомісяця відділ сервісу відправляє запрошення у Viber, чат-боті SAGA Support. Перейти до месенджеру можна у розділі “Асистент” мобільного додатку Sfera. Також у чаті інвестори можуть спілкуватися з сервіс-менеджерами та дізнаватися актуальні новини про житловий комплекс.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.