меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

У CHICAGO Central House відбудеться виставка Photo Kyiv-2018

16 липня 2018
news

З 1 по 4 листопада CHICAGO Central House стане локацією для проведення другого міжнародного ярмарку фотографії Photo Kyiv. Захід пройде за участю українських та міжнародних галерей та інституцій. Відвідувачів ярмарку чекає насичена програма зі спеціальними виставками, лекціями та дискусіями.

В рамках проведення PhotoKyiv Fair будуть оголошені результати премії Bird in Flight Prize «За новаторський підхід до створення фотоісторії». Головна ідея номінації — підтримати митців, які мають нестандартний підхід до творчості, та надати їм можливість продемонструвати своє бачення сучасної фотографії. Для учасників немає обмежень у виборі теми чи стилі фотографії, дозволяється постобробка та використання не своїх зображень. Роботи будуть оцінюватися журі у складі фотографів, кураторів, видавців з України, Канади, Латвії, Нідерландів та Південної Африки.

Вже зовсім скоро  глядачі можуть завітати до CHICAGO Central House та до  ознайомитися з унікальними роботами українських і міжнародних фотохудожників.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.