меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

У CHICAGO Central House пройшло відкриття Photo Kyiv Fair 2018

01 листопада 2018
news

31 жовтня CHICAGO Central House перетворився на справжній арт-перформанс. Організатори Photo Kyiv Fair 2018 зібрали гостей, аби відкрити другий щорічний фото-ярмарок. На двох поверхах були представлені понад 500 фотографій українських і зарубіжних галерей, серед яких барселонська Valid Foto BCN Gallery та паризька Karavan Galler.

“Ми від самого початку проектували CHICAGO Central House як витвір мистецтва.  І ми пишаємося можливістю приймати на його території другу фото-ярмарку Photo Kyiv Fair, – зазначив Андрій Вавриш, CEO SAGA Development. – Це найяскравіший захід сучасного діджитал-мистецтва, й ми віримо, що його проведення стане потужним драйвером розвитку візуальної культури в Україні”.

news

Цього вечора гості мали змогу не тільки познайомитись з роботами сучасних митців, але й поспілкуватися з авторами знімків та побачити рідкісні фотографії з приватних колекцій. Крім галерейної секції у CHICAGO Central House працювала окрема зона фотокниг та секція українських арт-видавництв.

Другий ярмарок Photo Kyiv Fair 2018 стане дійсно масштабним фотозахідом. Попереду на відвідувачів чекають чотири  дні насиченої освітньої програми від експертів в сфері мистецтва і арт-бізнесу з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів. Вже сьогодні з лекцією виступить арт-директор щорічного паризького фото-фестивалю La Quatrième Image Раєд Бавуая, українські фотографи Володимир та Катя Селезньови розкажуть про свій проект Present Indefinite.

В завершення першого дня ярмарку відбудеться нагородження переможців конкурсу Bird In Flight Prize «За новаторський підхід до створення фотоісторії».

Ярмарок відкритий з 12.00 до 20.00, в суботу – до 22.00, у неділю – до 18.00.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.