меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Ще більше стильного простору у CHICAGO Central House

17 жовтня 2018
news

Уявіть, що ви живете у квартирі з дворівневим плануванням. Вранці ви прокидаєтеся у просторій та осяяній сонцем спальні. Крізь панорамне вікно відкривається краєвид на одну з центральних вулиць столиці. Невеличка медитація перед початком насиченого дня — декілька хвилин захопливо спостерігати за тим, як оживає місто. Ви спускаєтеся на перший поверх до великої кухні, аби приготувати смачний сніданок. Для особливої страви не потрібен привід, адже, живучи у CHICAGO Central House, кожен день неповторний. Ви снідаєте та плануєте день. Важливих зустрічей сьогодні немає, тому можна залишитися вдома та працювати у власному кабінеті. Або ви все ж таки їдете до офісу, а ввечері повертаєтеся додому, аби відпочити, спостерігаючи, як за вікном тисячами лампочок запалюється місто.

У CHICAGO Central House ми завжди знаходимо оптимальні рішення для вашого комфорту. Дворівневі квартири — вдалий варіант для тих, хто цінує простір та функціональне планування.

У житловому комплексі дворівневі квартири розташовані на 23 та 24 поверхах — з панорамних вікон відкривається вид на ключові пам’ятки Києва. Площа стартує від 97 м², тому майбутнім мешканцям точно вистачить місця для облаштування зони для творчості, роботи та відпочинку. Крім того, квартири мають вільне планування, що додає можливостей для реалізації ваших дизайнерських експериментів.

Вже бачите себе у CHICAGO Central House?

Раді повідомити, що у житловому комплексі розпочато продаж дворівневих квартир. Завітайте за адресою вул. Антоновича, 44, аби ознайомитися з плануванням та обрати омріяне житло. Не зволікайте,  кількість дворівневих квартир обмежена!

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.