меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

СІМ ДИВ ЧИКАГО

22 березня 2017
news

Чикаго, штат Іллінойс, місто вітрів. Третє за чисельністю населення місто у Сполучених Штатах, можливо, найбільш недооцінене туристами. Давайте уявимо, що у нас є тиждень на знайомство із ним: які сім чудес може запропонувати нам це місто?

1. Міленіум Парк

Цей парк відкритий весь рік, з шостої ранку до опівночі. Якщо ви не чули про нього і вагаєтеся, чи зможе здивувати вас черговий парк, то просто подивіться знімки цього місця з висоти пташиного польоту. Це неймовірне, футуристичне місце, до якого з південного боку прилягає змієподібний міст, а ньому майже кожен день відбуваються флешмоби – такі неочікувані, які ви лише можете уявити. У різдвяний сезон саме у Міленіум Парку ставлять міську ялинку. Крім цього, у оформленні парку брав участь славетний скульптор сучасності, Аніш Капур: його робота Cloud Gate (Хмарні Врата) вагою 110 тонн обов’язкова для відвідування, а місцеві придумали для неї з десяток лагідних прізвиськ.

news

2. Обсерваторія

Жителі Чикаго поділяються на дві категорії: ті, хто каже «обсерваторія Джона Хенкока» і ті, хто вже звик до нової назви: 360° Чикаго. У будь-якому випадку, ця будівля із майданчиком для повноцінного огляду міської панорами – абсолютний must visit. Якщо ви небайдужі до моди, то витончене «плетіння» на фасаді цієї будівлі нагадає вам колекції Balmain і Herve Leger одночасно. Нещодавно відкрилась ще одна принада для відвідувачів: атракціон Tilt (у перекладі «нахил») – платформа під кутом 30 градусів, на якій ви маєте утриматись якомога довше. Це непросте завдання, якщо врахувати, що поряд із «тілтом» розташований бар: один з найкращих у місті, з найвідомішими барменами Північної півкулі. За вікнами на висоті 94 поверхів вам відкриється захоплюючий вид на територію чотирьох штатів одразу!

news

3. Арт Інститут

Навіть якщо ви прохолодно ставитесь до сучасного мистецтва, обов’язково відвідайте Арт Інститут Чикаго – музей контемпорарі арта із неймовірною колекцією з 300 тисяч об’єктів. За багатьма з них вже декілька років марно полюють легендарні Метрополітан-музей у Нью-Йорку та Берлінський музей сучасного мистецтва. Звідси також відкривається чудовий вид на Міленіум парк, з якого ми почали нашу подорож.

news

4. Гарфілд Парк

Це найбільший ботанічний сад за площею теплиць та різноманіттям видів. Сюди організовують спеціальні експедиції з відділень ботаніки найкращих університетів світу, а також іноді проводять експедиції кінознімальні. Чотири рази на рік працівники саду влаштовують славетні інтерактивні шоу, які знаменують зміну сезонів. Уточнювати конкретні дати для кожного року можна на офіційному сайті Гарфілд Парку.

news

5. Зоопарк

Чикаго може похвалитися одним з небагатьох безкоштовних зоопарків, які залишилися у країні – він розташований у Лінкольн Парку. Тут мешкають 1200 тварин, і для кожної групи створені спеціальні будиночки та нори із кумедними назвами: Палац Левів, Мавпяча Баня і таке інше. Оскільки парк розташований на території природного заповідника, кращого місця для сімейного вікенду не знайти. Ввечері воно виглядає просто чарівно: над освітленням та оформленням попрацювали переможці архітектурного конкурсу імені Гауді, тож розчарованими ви не підете.

news

6. Міські пляжі

Якщо ви опинились у місті влітку, треба обов’язково потрапити на один з міських пляжів: це найвищий стандарт чистоти плюс десятки варіантів дозвілля. На пляжах часто влаштовують музичні фестивалі: з червня до серпня тут лунають Lollapalooza, Chicago Blues, Mamby on the Beach, West Fest та багато, багато інших на будь-який смак. Усі міські пляжі урочисто відкриваються 27 травня кожного року.

news

7. Уілліс Тауер

Ми вже радили вам відвідати один оглядовий майданчик, але не можемо встояти ще перед одною: Уілліс Тауер. Це будівля висотою у 110 поверхів – найвища у США: вона випереджає навіть грандіозні нью-йоркські хмарочоси! Вид, від якого тремтить серце – це панорама міста з майданчика на даху, де крізь скляну підлогу видно, як пульсує життя міста. Ви ж пам’ятаєте, що Чикаго – місто вітрів? Ця погодна особливість, посилена любов’ю чикагців до відкритих майданчиків та висотних конструкцій, може сильно не сподобатися туристам із довгим волоссям: вони будуть сильно плутатися на вітру. Щоб не залишити у цьому чудовому місті жмут волосся та багато сліз, заздалегідь приготуйте капелюх або придбайте його тут. І будьте готові до того, що Чикаго зможе вас здивувати!

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.