меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Прозорі рішення для інтер’єру: CHICAGO Central House пропонує квартири зі скляними стінами

08 листопада 2018
news

Якщо ви живете у CHICAGO Central House, з вікон вашої квартири відкривається приголомшливий вид на центр Києва. Будинок знаходиться на перетині головних вулиць столиці, Жилянської та Антоновича, — архітектор врахував цю особливість та запроектував квартири зі скляними стінами.

Центральний вхід до будинку прикрашає куб — медіа-скульптура з динамічним екраном в обрамленні скла. Це унікальний арт-об’єкт, аналогів якому немає в Україні. Саме над кубом, з 7-го по 22-ий поверхи, розташовані двокімнатні квартири, в вітальні яких запроектовані дві панорамні стіни.

news

Обираючи таке планування у CHICAGO Central House, мешканці завжди будуть знаходитися в центрі пульсуючого міста, настрій якого вдало підкреслить дизайн вітальні. Ідеальним рішенням для інтер’єру стануть сучасні стилі: мінімалізм, який вимагає максимум простору та використання нейтральної кольорової палітри, хай-тек, основні риси якого ергономічність та інноваційність, або конструктивізм, який часто називають “союзом скла та металу”.

Природне світло з двох сторін візуально збільшує простір вітальні та дозволяє використовувати мінімум штучного освітлення.

Площа квартир зі скляними стінами стартує від 96 м2.

Завітайте до відділу продажу за адресою вул. Антоновича, 44 або телефонуйте за телефоном (044) 29-03-407. Наші менеджери залюбки розкажуть про всі особливості планувань та умови придбання квартир у CHICAGO Central House.

Замовити дзвінок

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.