меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Понад 100 фотографів представлять роботи на Photo Kyiv Fair

22 жовтня 2018
news

4 дні, 18 галерей, 100 фотографів, 500 робіт, 2500 м² локації та нескінченні емоції захвату — ще два тижні до початку Photo Kyiv Fair, а ми вже у передчутті масштабного заходу, який пройде в CHICAGO Central House з 1 по 4 листопада.

Цього року міжнародний арт-ярмарок Photo Kyiv Fair вдруге збере талановитих фотографів, галеристів та спікерів, які розкажуть про тенденції у сучасному мистецтві. У CHICAGO Central House буде представлено понад 500 фотографій, серед яких можна побачити роботи таких зірок світового рівня, як Масао Ямамото та Майкла Кенна.

Японський фотомитець Масао Ямамото відомий, перш за все, своїми маленькими ретро знімками. Щоб надати своїм роботам нальоту старовини, фотограф обробляє їх чаєм або спеціально носить з собою, аби на знімках утворилися потертості. Для зйомок він обирає переважно прості речі, але в кожен знімок вкладає свій, особливий, сенс. За словами самого майстра, він завжди намагається поєднати фотографію та живопис і відобразити кожну деталь як частину чогось великого.

На відміну від Масао Ямамото, англійський фотограф Майкл Кенна більш прихильний до пейзажної зйомки у чорно-білому форматі. Його роботи не сплутаєш з іншими — вони завжди монохромні, камерні та розміром друку 30х30 см. Він не фотографує людей — тільки природу та різні за стилем будівлі. Але любов до ландшафту різних країн не завадила йому знімати для всесвітньо відомих компаній: Maserati, Adidas, Mercedes, Dom Perignon.

Роботи цих майстрів можна буде не тільки побачити, а й придбати на стенді Барселонської галереї Valid Foto BCN Gallery. Як запевняє керівний директор Photo Kyiv Fair Іванна Бертран, виставка Valid Foto BCN Gallery в Україні — це дійсно подія, де будуть представлені унікальні роботи, у тому числі й з приватних колекцій.

Запрошуємо вас приєднатися до головного фото-заходу цього року. Квитки на арт-ярмарок вже у продажу.

Купити їх можна за посиланням.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.