меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Photo Kyiv Fair 2018 | 2nd edition: результати премії Bird In Flight

05 листопада 2018
news

Photo Kyiv Fair 2018 | 2nd edition як спалах фотокамери — здається, пройшов настільки ж миттєво, засліпив нас своїми грандіозними витворами та залишив спогади на все життя. Коли ми робили анонс ярмарку, ми навіть не уявляли, наскільки масштабним стане цей захід.

Протягом чотирьох днів ми насолоджувалися роботами відомих галерей, слухали лекції від провідних фотографів та разом з допитливими гостями ярмарку вивчали сучасне мистецтво. Окремою подією Photo Kyiv Fair 2018 стало оголошення результатів престижної премії Bird In Flight «За новаторський підхід до створення фотоісторії».

Головна ідея конкурсу Bird in Flight Prize’18 — підтримати авторів, які мають нестандартне бачення фотомистецтва. Цього року організатори премії не обмежували учасників у виборі теми чи стилі робіт. До складу журі Bird in Flight Prize увійшли засновник незалежного видавництва Schilt Publishing Маартен Шильт, куратор Хестер Кейзер, фотографи Дональд Вебер, Арніс Балкус, Роджер Баллен, Саша Курмаз і Роман Пятковка. За підсумками голосування переможцем став  Валентин Бо  з проектом «Ваш наступний крок — зробити трансмісію».

Валентин Бо — український фотограф, учасник міжнародних фестивалів та виставок. Працює у напрямках комерційної та арт-фотографії. Серед його робіт — портрети відомого графічного дизайнера Стефана Загмайстера та американського режисера Девіда Лінча.

За два місяці до ярмарку організатори Bird in Flight Prize’18 розглянули понад 350 заявок з 49 країн. Фіналістами конкурсу стали фотографи з України, Польщі, Вірменії, Росії, Нідерландів, Греції та США.

Переглядайте фотозвіт з заходу на нашій сторінці в фейсбуці.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.