меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Обирайте CHICAGO Central House для свого бізнесу

19 жовтня 2018
news

Джек Дорсі полюбляв приходити до офісу за декілька годин до початку робочого дня. Він не вмикав комп’ютер, просто насолоджувався атмосферою офісу та дивився на місто, яке поступово прокидається за вікном. Це було його традицією та, можливо, одного такого ранку він і придумав Твіттер.

Ми не гарантуємо, що ви станете творцем відомої на весь світ соціальної мережі, але певні, що ваше робоче місце у CHICAGO Central House надихатиме на не менш революційні проекти. Продумуючи комерційні приміщення у житловому комплексі, ми дотримувалися саме такого плану. Крім інноваційних для столиці архітектурних рішень, ми приділили особливу увагу створенню внутрішнього середовища – просторого, комфортного та такого, де ви будете працювати із задоволенням.

Комерційні площі у CHICAGO Central House займають понад 5000 м² – це п’ять поверхів житлового комплексу: перший та другий поверхи ми відвели для магазинів та ресторанів площею від 500 м², з третього по п’ятий поверхи розташовані офіси від 110 м².

Ми вирішили усі технічні питання, які можуть виникнути у інвестора при облаштуванні приміщення для свого бізнесу: ресторани забезпечені достатнім обсягом електричної потужності, для них організовані вентиляційні канали та точки доступу води, є зони завантаження товарів, для магазинів – окремі вхідні групи та місце для розміщення вивісок. Для офісів ми передбачили просторі та світлі приміщення, особливістю яких є панорамні вікна з видом на місто.

Аби вже зараз ви могли обрати приміщення у  CHICAGO Central House, пропонуємо вам ознайомитися з плануванням та переглянути наявні площі у розділі нашого сайту. Детальніше про переваги та умови придбання комерційної нерухомості у житловому комплексі вам розкажуть у відділі продажу. Телефонуйте за номером (044) 498 18 00 та домовляйтесь з менеджером про зустріч.

Обрати приміщення

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.