меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Модний будинок №1 став спонсором модного показу

20 лютого 2018
news

CHICAGO Central House завжди в епіцентрі столичного життя. Уже другий рік поспіль ми підтримуємо проведення Ukrainian Fashion Week. Цього року модний будинок №1 став генеральним спонсором показу української дизайнерки Крістіни Бобкової.

З 1998 року бренд bobkova постійно бере участь в Ukrainian Fashion Week. Показ bobkova FW18/19 відбувся 5 лютого в національному культурно-мистецькому комплексі “Мистецький арсенал”. Дизайнерка надихалася процесом облаштування нового приміщення для своєї студії, тож колекція одягу насичена деталями, що асоціюються з будівництвом і ремонтом.

У колекції використано переважно чорний, білий, сірий кольори, а також кобальтово-синій та брудно-рожевий. На показі було представлено графічні сукні-сорочки, суворі й водночас жіночні силуети костюмів, маскулінні жакети та жилети в поєднанні з високими ботфортами та рукавичками.

Елементи в клітинку — це алюзія на металеві сітки й арматуру. Величезні кишені, як на будівельних ретро-комбінезонах, прикрашають майже всі елементи колекції: макінтоші, пальто, брюки, сукні та сумки-мішки. Крій взуття нагадує захисні бахіли, а прикраси із золота та срібла, виготовлені Сергієм Жерновим, мають форму будівельних балок.

Моделі дефілювали на фоні художнього колажу, який розробила режисерка шоу Надія Пожарська. У дизайні подіуму вона гармонійно поєднала зображення фасаду CHICAGO Central House, елементів скляного куба й атрибутів ремонту — бетону та фарб.

Показ відвідали зіркові гості: Катя Осадча, Альона Шоптенко, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Влада Ралко, Валентина Хамайко, Ольга Шурова, Олімпія Whitemustache, Ірина Турбаєвська, Олександра Олійник. Про подію написали видання Vogue, Jetsetter, Marie Claire, Cosmopolitan та інші.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.