меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

В АТРІУМІ CHICAGO CENTRAL HOUSE БУДЕ ОБЛАШТОВАНА УНІКАЛЬНА МЕДІАСКУЛЬПТУРА

24 квітня 2017
news

Вислів «сучасна архітектура» набуває нового змісту. Адже, крім унікальних для Києва фасадних рішень, ми приділяємо особливу увагу створенню комфортного середовища як для резидентів комплексу CHICAGO Central House, так і містян.

Родзинкою для Києва стане унікальний арт-об’єкт, відкриття якого планується на завершальних етапах будівництва житлового комплексу.

Зі зміною поколінь змінюються й формати комунікації мистецтва з глядачем. Статику змінила динаміка, динаміку — медіаскульптура. Тонке сплетіння віртуального та реального світів утворене поєднанням звичних для ока граніту, мармуру, гіпсу з незвичними в побуті медіаформатами. Футуристи переконують, що незабаром такі експонати стануть для нас цілком повсякденними. Тож у житловому комплексі CHICAGO Central House ми готові до таких сміливих експериментів, які мають на меті змінити сучасне уявлення про мистецтво.

news

Медіаскульптури зустрічають відвідувачів у бізнес-центрах Штатів; кінетичні скульптури зачаровують людей в аеропортах і на площах світових столиць. Скульптура, що реагує на рухи людини — якби ми почули про щось подібне 10 років тому, то не повірили б. Але тепер це вже стало реальністю.

Арт-об’єкт, який облаштують в атріумі CHICAGO Central House, привертатиме увагу нестатичними формою та контентом. Щодня й щогодини скульптура змінюватиме вигляд та зміст залежно від погоди, руху сонця та розташування зірок, адже у принцип її роботи будуть закладені алгоритми інтерактивної взаємодії. Інтегровані у футуристичну форму медіаекрани відтворюватимуть відеоконтент, який доповнить реальність цифровим простором, залучатиме до взаємодії кожного, хто проходитиме повз будівлю, і змусить повірити в казку.

news

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.