меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

МЕДІАКУБ CHICAGO CENTRAL HOUSE НА MERCEDES-BENZ KIEV FASHION DAYS

15 вересня 2017
news

У Києві закінчився п’ятиденний модний марафон MBKFD`18. Український світ моди зробив акцент на інтелектуальну красу, а не зовнішню мішуру: подія пройшла під знаком нових технологій та інновацій.

Офіційним партнером MBKFD став модний будинок №1. CHICAGO Central House вперше продемонстрував скульптуру, збільшена модель якої буде інтегрована у фасад будівлі вже незабаром. Її аналогів не існує в Європі, але гості КВЦ «Парковий» змогли ознайомитися з прототипом на події. На куб вивели зображення з урахуванням глибини простору, яке в оригінальній версії доповниться ще одним незвичним рішенням — сенсорною технологією, яка зробить скульптуру інтерактивною.

За оформлення стильної чорної локації, на якій розташувався куб, відповідали архітектори Buro-o, а за розкриття всього потенціалу світла — команда Expolight. Гості та учасники події були вражені побаченим видовищем і зробили сотні знімків біля 3D-mapping технологій.

Також CHICAGO Central House, співпрацюючи з відомою українською дизайнеркою Anna K, створив лімітовану колекцію сумок і подарував їх наймоднішим гостям MBKFD. Натхненна цифровим середовищем Anna K прокоментувала результат спільної праці: «Весь світ переходить в digital, потрібно не відставати, настав час впроваджувати нові технології. Я теж розвиваюсь, вперше попрацювала з модним будинком №1 — дуже цікавий досвід. Найважливішим було класно відобразити центральний куб, який стане частиною фасаду. Поки вивчала будівлю, зрозуміла, що мені дуже подобаються скляні поверхи, тепер хочу жити в цьому будинку».

Завдяки партнерству CHICAGO Central House і MBKFD симбіоз моди і архітектури став органічним і видовищним. На перший погляд такі різні сфери не просто перетнулись: вони сприяли розвитку кожної з ніш, доповнюючи і надихаючи одна одну.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.