меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

МЕДІА-АРТ МАЙБУТНЬОГО У CHICAGO CENTRAL HOUSE

15 липня 2017
news

Поява медіа-мистецтва - гібридний вид арту, об′єкти якого створено за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, включаючи цифрове мистецтво, комп′ютерну графіку та анімацію, віртуальне мистецтво, інтерактивні інсталяції, комп′ютерну робототехніку, концептуальне мистецтво та перформанс. Це бажання, використовуючи пізнання чуттєвості, поєднати технічний прогрес та природу людини.

На сьогодні мешканці багатьох міст світу вже мають можливість насолоджуватися кінетичними скульптурами, медіаінсталяціями або медіаскульптурами.

Сеул.

В одному з парків було встановлено скульптуру, що повідомляє оточуючим про забрудненість міського повітря. Її виконано у вигляді дерева, крона якого повторює обриси міста, та яку розбито на 27 секцій - саме стільки районів у Сеулі. Крона підсвічується в залежності від забрудненості повітря в тому чи іншому районі. Інформація надходить від датчиків, які встановлено по всьому Сеулу. Завдяки цій скульптурі мешканці можуть уявити, якою є загальна екологічна ситуація.

news

Нью-Йорк.

Кінетична скульптура «Weather Beacon» («Погодний маяк») дивує мешканців тим, що перетворює погоду на мистецтво. Працює вона 24 години на добу та реагує на метеорологічні показники (температуру повітря, силу, напрям вітру тощо). За словами автора Еріка Газмена - це «величезна скульптура, яка переводить погодні дані у витончені рухи механізму і світиться вогнями». Принцип роботи наступний: скульптуру з′єднано через Wi-Fi з Інтернетом, звідки надходять дані про погоду. Програмне забезпечення трансформує цю інформацію в систему рухів і колірних спалахів. Скульптура знаходиться під склом, на якому можна прочитати «розшифрування», коли, у відповідності до температури повітря, екран спалахує різними кольорами. З одного боку це виглядає як розвага, з іншого - демонстрація можливостей сучасних технологій та візуалізація сил природи.

news

Лос-Анджелес.

У самому центрі міста розташовано кінетичну інсталяцію художника Патріка Шерна «Рідкий уламок», площею майже 140 квадратних метрів, яку створено з декількох тисяч голографічних стрічок. Підвішені на тонкі нитки стрічки, взаємодіючи з вітром, починають повільно рухатися, створюючи ілюзію срібної хмари.

news

Дубай.

Відому інтерактивну установку було створено у співпраці з Tellart для офісу прем′єр-міністра ОАЕ. Система складається з екрану та кулі, що знаходиться на п′єдесталі. Куля обертається, коли ви її піднімаєте, таким чином здійснюється вхід у систему ігрового простору. Ви виконуєте серію просторових завдань, тим самим збільшуючи швидкість і труднощі. Кожна куля оснащена світловідбиваючим покриттям «Halo», що дозволяє датчикам визначати точне розташування у тривимірному просторі. Дані відображаються у віртуальному просторі, яке виходить за межі фізичних стін, дозволяючи глядачеві взаємодіяти з ігровим світом.Передові датчики Fitzania аналізують біометричні сигнали гравця, які забезпечують точну діагностику і оновлення особистого фітнес-профілю. Тести завершуються, коли ви повертаєте кулю. Як результат - отримання рецепту відповідно до ваших потреб. Мета проекту - знайти рішення для проведення регулярних фітнес-тестів.

Також є сенс нагадати, що інтерактивні скульптури існують у багатьох інших містах світу. Зараз в Україні медіа-арт представлено в більшості випадків у межах мистецьких проектів - на виставках й фестивалях, мало знайомих широкому загалу подіях.

CHICAGO Central House започатковує традиції великих міст, орієнтуючись на прогресивні країни, де подібні об′єкти неспішно, але впевнено стають популярними у публічних місцях і навіть зустрічають відвідувачів у холах бізнес-центрів.

Медіаскульптура будинку привертатиме увагу динамічною формою та незвичним змістом. Інтегровані у футуристичну форму медіаекрани відтворюватимуть відеоконтент, який доповнить реальність цифровим простором та залучатиме до взаємодії кожного, хто проходитиме повз будівлю. Щогодини скульптура змінюватиме вигляд та зміст залежно від погоди, руху сонця та розташування зірок, адже у принцип роботи будуть закладені алгоритми інтерактивної взаємодії. Тож з нетерпінням чекаємо реалізації проекту, щоб кияни мали можливість насолодитися медіа-арт скульптурою з технологіями майбутнього у центрі української столиці.

news

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.