меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Квартири з терасами в CHICAGO Central House

13 червня 2018
news

Житловий комплекс CHICAGO Central House розташувався на одній з центральних вулиць столиці. Це 7 хвилин до найближчого парку, 5 хвилин до Хрещатика, 3 хвилини до Театру оперети та головної спортивної арени «Олімпійський». Але найголовніше – вид на ці пам`ятки може відкриватися з вашої власної тераси!

Вперше в CHICAGO Central House відкритий продаж квартир з терасами. Завдяки тому, що будинок побудований з перепадами поверхів, частина квартир має вихід на дах сусідньої секції. Сьогодні ми пропонуємо три варіанти житлової нерухомості на 10-му та 15-му поверхах. Цієї висоти достатньо, щоб місто опинилося як на долоні, а площі тераси в 19,8 м², 30,4 м² і 128,8 м² – для реалізації ваших бажань.

Тепер ви можете відпочивати на свіжому повітрі, насолоджуватися мальовничою панорамою Києва, влаштовувати міні-барбекю та при цьому залишатися вдома. Взимку простір на даху легко перетворити на справжню різдвяну казку, прикрасивши його новорічною ялинкою та різнокольоровими гірляндами.

Звертайтеся до відділу продажів за адресою вул. Антоновича, 44 або телефонуйте за номером (044) 49-80-400. Наші менеджери детально розкажуть про особливості квартир з терасами і дадуть відповіді на всі ваші питання.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.