меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Купуйте квартири з ремонтом у CHICAGO Central House

31 серпня 2018
news

Переїзд до нового житла без турбот? Так! У CHICAGO Central House ми подбали про ваш час і підготували квартири з ремонтом та ексклюзивним інтер’єром від італійської студії D73. Натхненні атмосферою міста та архітектурою житлового комплексу, дизайнери студії Марко Візмара та Андреа Вігано обрали два популярні напрямки для облаштування квартир — Nordic і Modern Glamour.

Дві квартири з площею 65 м² та 80,81 м² виконані у стилі Nordic, тут скандинавські риси простежуються у всьому — поєднанні кольорів, відтінках та матеріалах меблів, оформленні елементів декору. А оздоблення квартири площею 86,28 м² в стилі Modern Glamour  повністю виправдовує назву “сучасного гламуру”. Акценти у вигляді яскравих меблів, контрастні стіни, глянцева підлога — врахована кожна деталь, аби підкреслити концепцію кімнат. Усі квартири об’єднує професіоналізм, з яким дизайнери підійшли до облаштування інтер’єру.

У продажу CHICAGO Central House представлені всього три квартири з ремонтом, тому обирайте свій варіант і швидше звертайтеся до відділу продажів за адресою вул. Антоновича, 44. Наші менеджери розкажуть про умови купівлі та допоможуть вибрати відповідний стиль інтер`єру.

квартири з ремонтом

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.