меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

КОМФОРТНЕ ПОДВІР’Я БІЛЯ CHICAGO CENTRAL HOUSE

01 вересня 2017
news

Ми переконані, що невід’ємною рисою по-справжньому якісного житла є добре облаштована прибудинкова територія - із пішохідним подвір’ям, зоною для відпочинку, дитячим майданчиком, місцями для паркування. Проект благоустрою прилеглих до CHICAGO Central House вулиць і двору враховує потреби пішоходів, велосипедистів і водіїв, а також передбачає озеленення й обладнання зони для дозвілля дітей.

Вулиця

Біля будинку на розі вулиць Жилянської й Антоновича ми облаштуємо зелену пішохідну зону з лавами. Уздовж тротуару ростимуть дерева, зокрема катальпи, під якими ми поставимо зручні лавочки, а трохи далі - столики під парасольками. Усе мощення буде укладено на одному рівні, а перед пішохідним переходом тротуар плавно понижуватиметься для зручності маломобільних людей, батьків із дитячими візочками та велосипедистів.

Подвір’я

Затишне подвір’я буде розташоване подалі від жвавої вулиці. Від навколишнього простору його відокремить огорожа з винограду, отвори в якій повторюватимуть ритм вікон фасаду. Ми поставимо у дворі лави оригінальної замкненої форми. У просторі, що утворюється всередині двох таких лав, ростимуть кущі ялівцю, центром третьої лави стане платформа, а четвертої - пісочниця. Також для малюків ми встановимо гойдалку, гірку та лазанку. Для того, щоб дітям було безпечніше, покриття навколо ігрового обладнання ми зробимо гумовим.

Рух транспорту та паркування

Знімні боларди відокремлять пішохідну зону від проїжджої частини та водночас залишать можливість доступу у двір для пожежних автомобілів. Заїзд для них і для сміттєзбиральних машин на територію CHICAGO Central House буде облаштовано із боку вулиці Жилянської. Мешканці будинку зможуть користуватися дворівневим підземним паркінгом, який буде під цілодобовою охороною та до якого можна буде дістатися ліфтом. Уздовж вулиць біля будинку буде облаштовано невелику гостьову стоянку, а поруч із нею - паркінг для велосипедів.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.