меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Інноваційні матеріали для виготовлення скляного куба CHICAGO Central House

21 вересня 2018
news

Колись Стів Джобс мріяв побудувати скляний куб заввишки 12 метрів. Конструкція мала прикрасити вхід до магазину Apple на П’ятій Авеню, одній з найфешенебельних вулиць Великого Яблука. Джобс знайшов кращих інженерів, запросив високооплачуваних архітекторів та залучив гуру будівельного ринку Америки Джорджа Маклоу.

У 2006 році мрія засновника Apple здійснилася. Проте з певним нюансом. На той час техніка не дозволяла виготовити спроектовані конструкторами деталі, довжина яких сягала 6 метрів. Після чергових пошуків та чисельних переговорів Джобс підписав контракт з німецької компанією «BGT». Її фахівцям вдалося склеїти частини скла та створити 9-ти метрову монолітну конструкцію. На таку висоту Стів Джобс погодився. 

Проектуючи куб у CHICAGO Central House, безперечно, ми були натхненні прикладом всесвітньовідомої конструкції Apple. Але ми вирішили модернізувати її концепцію та створити справжню діджитал-скульптуру висотою 14,5 метрів. Сьогодні, коли її монтаж розпочато, ми хочемо детальніше розповісти про матеріали, обрані для куба, та компанії, яких ми долучили до реалізації проекту.

Головна відмінність куба у CHICAGO Central House полягає в тому, що це буде справжній арт-об’єкт — медіа-скульптура з динамічним екраном в обрамленні скла. Розробку цифрового контенту ми довірили компанії Expolight. За її задумом на екрані буде транслюватися відеоряд, головною ідеєю якого стане еволюція матеріалів. Дерево, камінь, бетон, скло, алюміній, цифровий матеріал —  буде відображена саме така градація. Протягом години на екрані будуть транслюватися шість 10-хвилинних роликів.

Арт-об’єкт буде поміщено всередину скляного куба, процес виготовлення та монтаж деталей якого координує компанія Eclipse. Фахівці конструкторського відділу розробили проект з урахуванням всіх особливостей конструкції, кліматичної зони та захисту від можливих пошкоджень.

Каркас куба складається зі скляних 12-ти метрових ребер. З огляду на особливості клімату в Києві, замість одного скла, будуть використовуватися двошарові склопакети. Вони захистять куб від промерзання всередині.

Для вибору матеріалів фахівці Eclipse задіяли виробників зі світовими іменами: зовнішнє мультифункціональне скло виготовила американська компанія Guardian, внутрішнє енергозберігаюче скло — японський бренд AGC, бокові ребра — Saint-Gobain, Франція. Для обробки скла залучено швейцарську компанію Glas Trösch.

Дах куба буде оснащений електропідігрівом, що особливо важливо для зимового сезону. Збірку склопакетів і установку електрообігріву ми довірили українській компанії Glass Team.

“Нам вдалося зібрати світовий досвід в одному проекті. Ми вперше працюємо з арт-об`єктом. І нам особливо приємно, що це саме куб, оскільки він стане пам`яткою не тільки житлового комплексу CHICAGO Central House, а й країни в цілому”, — зазначають у компанії Eclipse.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.