меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

ХОЛ CHICAGO CENTRAL HOUSE: КОЛИ ВРАХОВАНА КОЖНА ДЕТАЛЬ

04 липня 2017
news

Яскравий та привітний вестибюль — це перше, що бачитиме людина, яка заходитиме досередини. А ще хол матиме свою «родзинку». Яку і навіщо, розкаже архітектор Марія Пахомова, яка брала участь у розробці макета холу CHICAGO Central House.

Хол − це, передусім, місце для зустрічей, тому тут будуть зручні крісла та широкий диван, щоб люди могли спілкуватися між собою, проводити переговори, очікувати таксі й гостей. У холі комплексу також буде встановлена медіаскульптура, що змінюватиме свій вигляд залежно від погоди, руху сонця та розташування зірок.

Як і чим здивує хол?

У вестибюлі планується облаштувати зону для консьєржа та місце для зберігання парасольок. Забудовник дбає про довкілля, тому в холі з′являться контейнери для використаних батарейок та лампочок. Оскільки ідеологи CHICAGO Central House переймають закордонний досвід, у вестибюлі комплексу буде встановлено дефібрилятор.

news

Які матеріали планується використовувати у будівництві холу?

Гранітна плитка, мармур та декоративна штукатурка.

Скільки часу було витрачено на розробку проекту і який досвід ви запозичили?

Приблизно місяць. Ми орієнтувалися, передусім, на американський досвід, але використовували також європейські та азійські архітектурні деталі. Ми переглянули сотні зображень, щоб обрати кожну деталь: від плитки до люстри.

news

Розкажіть про те, як відбувається втілення ваших задумів

Взагалі-то, ми опікуємося проектом від підготовки ескізу до кінцевого оформлення. Є таке поняття, як авторський нагляд — це контроль роботи будівельників, тож приблизно раз на тиждень ми відвідуємо об′єкт.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.