меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Головне про пожежну безпеку в CHICAGO Central House

09 серпня 2018
news

При будівництві CHICAGO Central House ми дотримуємося всіх вимог протипожежної безпеки. Аварійна сигналізація, безпечні ліфти, автоматична система вогнегасіння та димовідведення — все, щоб мешканці житлового комплексу та працівники офісів були захищеними у разі виникнення пожежі.

 

Де в будинку буде встановлена система пожежної сигналізації?

У житловому комплексі CHICAGO Central House система пожежної сигналізації встановлюється у передпокоях квартир, позаквартирних коридорах та ліфтових холах. Також сигналізація передбачена в офісних приміщеннях та електрощитовій у підвальному поверсі. Автоматичні димові сповіщувачі реагують на осередок вогню та передають сигнал тривоги на приймально-контрольний прилад, розташований у холі будинку біля робочого місця консьєрж-менеджера.

Повідомити про пожежу мешканці житлового комплексу та працівники офісів зможуть самостійно, скориставшись кнопкою «Пожежа» у шафах кран-комплектів або ручним пожежним сповіщувачем, який буде знаходитися у холі.

 

Як буде відбуватися оповіщення про евакуацію?

Передпокої квартир та вбудовані приміщення в CHICAGO Central House буде обладнано системами світлозвукового оповіщення для своєчасної евакуації мешканців та працівників офісів. Система оповіщення вмикається автоматично від аварійного сигналу, який формується приймально-контрольним приладом.

Оскільки двері в місцях загального користування буде обладнано системою контролю, при подачі сигналу «Пожежа» вони автоматично розблоковуються для подальшої евакуації мешканців.

Для житлової та комерційної частин будинку передбачені окремі сходи та пожежні виходи.

 

Чи будуть у будинку автоматичні системи пожежогасіння?

Для усунення пожежі використовуються модулі газового вогнегасіння. Вони розміщуються на стелях машинного приміщення вантажного ліфта, який використовується для транспортування пожежних підрозділів.

Для безпеки мешканців та офісних працівників паркінг та поверхи з першого по п’ятий рівні обладнуються системою спринклерного водяного пожежогасіння.

Автоматичні системи водяного пожежогасіння забезпечують ефективну боротьбу із вогнем без участі людини. Під впливом високої температури пломба розкривається та забезпечує подачу води на місце загоряння. За статистикою спринклерне пожежогасіння забезпечує усунення вогню при спрацьовуванні одного зрошувача в 10-40% випадків. До 80% пожеж вдається усунути при включенні до 10 клапанів на значній території. Ці дані вказують на високу ефективність систем цієї групи, повністю автоматизований режим роботи та безперебійність роботи незалежно від підключення до електромережі.

 

Чи є система блискавкозахисту та як вона працює?

Враховуючи висоту CHICAGO Central House, система блискавкозахисту складається з захисної сітки зі сталевого оцинкованого дроту та вертикальних стрижневих блискавкоприймачів.

Все обладнання на покрівлі будинку буде захищено стрижневими блискавкоприймачами в залежності від типів та розмірів цих об’єктів. Металеві частини обладнання та металеві сходи, що також будуть знаходитися на покрівлі, приєднуються до блискавкоприймальної. По периметру зовнішніх стін та кутам будинку розташовуються сталеві струмовідводи.

 

Як працюють ліфти у разі пожежі?

При подачі сигналу «Пожежа» всі ліфти зупиняються та опускаються на перший поверх.  Тільки після виходу пасажирів ліфт блокується на подальшу роботу.

У разі пожежі вантажний ліфт працює в режимі «Перевезення пожежників».

 

Чи передбачена у CHICAGO Central House система димовідведення?

Так, CHICAGO Central House буде обладнаний системою протидимного захисту, яка складається з таких технічних засобів:

  • ● у коридорі кожного поверха передбачена система механічного димовидалення;
  • ● у ліфтових шахтах і холах перед ліфтами встановлюються механічні підпори атмосферним повітрям.

По сигналу «Пожежа» системою пожежної сигналізації передбачається відключення загальнообмінної  вентиляції.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.