меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

ДИТЯЧИЙ САДОК КОЛО БУДИНКУ

16 червня 2017
news

Дуже важливо, коли поряд із будинком є чимало навчальних закладів, а особливо дитячих садочків. Адже це означає те, що ваша дитина матиме де навчатися і пізнавати світ.

Крім того, садок біля будинку – це зручно. Вам не доведеться долати кілометри на автомобілі, щоб відвезти дитину у навчальний заклад, а потім стільки ж часу провести в заторах, доки ви будете добиратися на роботу. І так щодня. Зовсім інша справа, коли до садка – кілька хвилин пішки. Можна і прогулятися, і подихати свіжим повітрям, і весело провести час в розмовах із дитиною на вулиці.

А ще дуже добре, коли у дошкільному закладі дитина позаурочно може займатися танцями або музикою і вивчати англійську мову. CHICAGO Central House в цьому плані дуже пощастило, адже поряд знаходиться кілька дитячих садків. Це, наприклад:

- Садок №61 «Первоцвіт», вулиця Володимирська, 76

Садок розрахований на 150 дітлахів віком від 2 до 7 років. У закладі працюють гуртки з художньо- естетичного напрямку. За бажанням батьків, у садочку викладають іноземну мову, хореографію та бойові мистецтва.

- Садок №129, вулиця Володимирська, 89-А

Садочок комбінованого типу розрахований на 110 діточок віком від двох до семи років. Основні напрямки роботи – інтелектуальний розвиток дитини. Є групи загального розвитку та спеціальні групи для дітей з порушеннями мовлення. У закладі працюють логопеди, практичний психолог, хореограф, інструктор з фізкультури, музичний керівник, вчитель англійської мови.

- Садок №739, вулиця Володимирська, 77

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 75 дітей віком від 3 до 7 років. Основний напрямок роботи: художньо-естетичний розвиток дошкільнят. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дитини. Малеча вивчає іноземну мову, займається хореографією і, за потреби, отримує допомогу практичного психолога.

ПОРАДА

Не менш важлива, ніж правильний вибір дитячого садка, є підготовка дитини до цього етапу. І тут на допомогу приходять численні дитячі клуби, що знаходяться неподалік від CHICAGO Central House. У таких закладах діти швидко соціалізуються, тому їм буде набагато легше в майбутньому залишатися наодинці. Крім того, у дитячих центрах малеча тренує дрібну моторику, займається легким спортом, вивчає рахування та читання.

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.