меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Архітектори студії D73 розповіли про своє творче кредо

16 серпня 2018
news

CHICAGO Central House прагне залишатися на вершині моди та стилю. Саме тому до створення інтер`єрів квартир ми залучили провідних італійських архітекторів зі студії D73.

Діяльність студії, очолюваної архітекторами Марко Візмара й Андреа Вігано, не обмежується Італією – в її портфоліо безліч робіт для французьких та іспанських клієнтів, а також для замовників з країн Східної Європи та Північної Африки. Студія D73 спеціалізується на створенні інтер`єрів для квартир і вілл, а також комерційних об`єктів: готелів, шоу-румів, спа-центрів.

«Коли креативність зустрічається з реальністю, виникають емоції. Емоції – безцінні!» – так звучить творче кредо студії. Марко Візмара додає: «Мені завжди здавалося, що всі мрії, всі ілюзії можуть стати реальністю. Ти сприймаєш їх в погляді, відчуваєш в руках – це інтуїція, яка стає самим життям. І сьогодні, в світі переважно банальних речей, тільки мистецтво залишається поза часом».

Його колега Андреа Вігано переконаний, що архітектура – це пристрасть, якої не можна ні обдарувати, ні навчитися. «Ця пристрасть завжди в мені, та кожен день я з задоволенням підживлюю її новим досвідом та ідеями, – зізнається він. – Я впевнений, що пристрасть дає особливий смак всім речам».

Саме пристрасть разом з професіоналізмом і багатим досвідом – та суперсила, яка дозволила архітекторам зі студії D73 створити унікальні інтер`єри, які виражають дух CHICAGO Central House.

обрати квартиру

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.