Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

UA RU EN

Архітектори студії D73 розповіли про своє творче кредо

lamp lamp lamp
16 серпня 2018
news

CHICAGO Central House прагне залишатися на вершині моди та стилю. Саме тому до створення інтер`єрів квартир ми залучили провідних італійських архітекторів зі студії D73.

Діяльність студії, очолюваної архітекторами Марко Візмара й Андреа Вігано, не обмежується Італією – в її портфоліо безліч робіт для французьких та іспанських клієнтів, а також для замовників з країн Східної Європи та Північної Африки. Студія D73 спеціалізується на створенні інтер`єрів для квартир і вілл, а також комерційних об`єктів: готелів, шоу-румів, спа-центрів.

«Коли креативність зустрічається з реальністю, виникають емоції. Емоції – безцінні!» – так звучить творче кредо студії. Марко Візмара додає: «Мені завжди здавалося, що всі мрії, всі ілюзії можуть стати реальністю. Ти сприймаєш їх в погляді, відчуваєш в руках – це інтуїція, яка стає самим життям. І сьогодні, в світі переважно банальних речей, тільки мистецтво залишається поза часом».

Його колега Андреа Вігано переконаний, що архітектура – це пристрасть, якої не можна ні обдарувати, ні навчитися. «Ця пристрасть завжди в мені, та кожен день я з задоволенням підживлюю її новим досвідом та ідеями, – зізнається він. – Я впевнений, що пристрасть дає особливий смак всім речам».

Саме пристрасть разом з професіоналізмом і багатим досвідом – та суперсила, яка дозволила архітекторам зі студії D73 створити унікальні інтер`єри, які виражають дух CHICAGO Central House.

обрати квартиру

повернутися до новин

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:*
Телефон:*
Текст повідомлення:*