меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Скляний куб з медіа-скульптурою

Сучасні технології дають змогу побачити те, що зазвичай ми сприймаємо іншими органами чуття. Ми доповнили реальність цифровим простором та стали першими в Україні, хто у вигляді діджитал-скульптури показав на екрані невидимий ритм міста:

  • швидкість вітру
  • температуру повітря
  • погоду
  • пору року
  • освітленість
  • кількість пішоходів
  • потоки транспорту
Скляний куб із медіа-скульптурою - ЖК CHICAGO Central House
Головна відмінність куба в тому, що це справжній арт-об’єкт — медіа-скульптура з динамічним екраном в обрамленні скла. Розробку цифрового контенту ми довірили компанії Expolight. За її задумом на екрані транслюється відеоряд, головною ідеєю якого є еволюція матеріалів. Дерево, камінь, бетон, скло, алюміній, цифровий матеріал — відображається саме така градація. Протягом години екран показує шість 10-хвилинних роликів.
Скляний куб із медіа-скульптурою - ЖК CHICAGO Central House
Екрани діджитал-скульптури відтворюють різний масив даних. Контент не має паттерну та не повторюється, тож глядачі не можуть передбачити, що екран покаже далі. Ілюмінація фасаду CHICAGO Central House існує в симбіозі зі скульптурою та підлаштовується під зображення на екрані.
Скляний куб із медіа-скульптурою - ЖК CHICAGO Central House
Арт-об’єкт знаходиться всередині скляного куба, що має довжину 14,5 метра з боків та висоту 11,6 метра. Влітку 2019 року відбулося відкриття житлового комплексу, де кияни та гості столиці змогли на власні очі побачити запуск куба з медіа-скульптурою.

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Коли вам зручно зателефонувати:
Текст повідомлення:*

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.