меню

UA RU EN
Телефон відділу продажу

(044) 49-80-400

Пентхауси

Що потрібно знати про пентхауси перед тим, як менеджер з відділу продажу вам їх покаже? Можливо, ваше життя розділиться на “до” та “після”, та ви вже не уявлятиме свою нову квартиру іншою.

У пентхаусах CHICAGO Central House все ідеально: велика площа, два рівні, вікна від стелі до підлоги, 23-й поверх, з якого відкривається вікновид на НСК “Олімпійський” і центральні вулиці Києва. Цього анонсу достатньо, щоб зупинити свій вибір на одній з дворівневих квартир.

Всього у продажу представлено сім пентхаусів від 97 м² до 193 м². Кожна дворівнева квартира відрізняється своїми планувальними рішеннями та відповідно має різні видові характеристики. Наш найпопулярніший вікновид, звичайно, — на Олімпійський. З висоти останніх поверхів він виглядає просто фантастично, побачите самі. Більш спокійна панорама — на Антоновича та верхівки будинків центральних вулиць. Особливої магії наші вікновиди набувають ввечері, коли сідає сонце та тисячі вогників запалюють місто.

Чим круті дворівневі планування у CHICAGO Central House? Крім того, що такі архітектурні рішення дозволяють поділити простір на різні зони, дворівневе планування має особливу атмосферу заміського будинку.

Планування пентхаусів у CHICAGO Central House — це три-, чотири- та п’ятикімнатні квартири. Суперпросторі та зручні. В них хочеться втілювати свої дизайнерські здібності та наповнювати кожен квадратний метр затишком. У більшості пентхаусів є кабінет. Якщо ви давно мріяли про окрему кімнату для роботи та творчості, це ще один привід обрати дворівневу квартиру у нашому будинку.

Знайомтесь з плануваннями пентхаусів у цьому розділі, а для їхнього перегляду завітайте до нашого відділу продажу за адресою: вул. Антоновича, 44. Впевнені, ви з першого погляду закохаєтесь у пентхауси CHICAGO Central House.

Спеціальні умови для купівлі пентхаусів

Цього літа діють суперумови на купівлю пентхаусів!

Кожному покупцеві дворівневої квартири ми даруємо 50% знижки на місце у підземному паркінгу. Це ще один привід завітати до нашого відділу продажу, аби переглянути планування та дізнатися більше про акційні умови.

Ціна на пентхауси — 86 727 грн за м².

Наразі доступні у продажу:

Планировка квартиры
Поверх 23-24
Житлова площа, м238.1
Загальна площа, м296.9
Переглянути пентхаус
Планировка квартиры
Поверх 23-24
Житлова площа, м251.42
Загальна площа, м294.82
Переглянути пентхаус
Планировка квартиры
Поверх 23-24
Житлова площа, м260.92
Загальна площа, м2135.16
Переглянути пентхаус
Планировка квартиры
Поверх 23-24
Житлова площа, м271.48
Загальна площа, м2152.29
Переглянути пентхаус
Планировка квартиры
Поверх 23-24
Житлова площа, м293.16
Загальна площа, м2158.95
Переглянути пентхаус
Планировка квартиры
Поверх 23-24
Житлова площа, м282.47
Загальна площа, м2128.48
Переглянути пентхаус
Планировка квартиры
Поверх 23-24
Житлова площа, м2100.74
Загальна площа, м2190.81
Переглянути пентхаус

Інтер’єр пентхаусаСаме так може виглядати ваш пентхаус!

Обирайте до своєї дворівневої квартири один з інтер’єрів, який розробили дизайнери міжнародної компанії DSB. Сповнений практичності та естетики функціоналізм, елегантний класицизм або класика у сучасному прочитанні? Пропонуємо вам три стилі, аби ви точно підібрали інтер’єр за своїм смаком.

gallery

Зворотний зв′язок

Ім′я:*
Електронна пошта:*
Телефон:*
Текст повідомлення:*
Співпраця для рієлторів

Якщо існує мода на окремий тип квартир, то дворівневе планування поза її межами. Популярність двоповерхового житла легко пояснити: ви живете у місті, але відчуваєте переваги заміського будинку, у вас багато простору та ви можете зонувати його за функціональним призначенням, завдяки відсутності суцільного міжповерхового перекриття у кімнатах достатньо природного світла, а висота стель здається більшою.

На сучасному ринку дворівневі квартири представлені як в елітному сегменті, так і в бізнес-класі, зокрема, у ЖК CHICAGO Central House. Про їхні особливості ми й розповімо детальніше.

Переваги 2-рівневих квартир в ЖК CHICAGO Central House

У житловому комплексі CHICAGO Central House 2-рівневи квартири розташовані на 23 і 24 поверхах. Це ідеальна висота, аби насолоджуватися красою столиці — з панорамних вікон відкривається краєвид на головні архітектурні пам’ятки Києва. Вранці ви можете спостерігати за тим, як прокидається місто та його вулиці наповнюються життям, а ввечері милуватися заходом сонця.

Перерахуємо основні переваги 2-рівневої квартири в житловому комплексі CHICAGO Central House:

  • Звичайно, першою та найважливішою перевагою дворівневого житла є його велика площа.
  • Особливістю дворівневих квартир у CHICAGO Central House є панорамні вікна.
  • Дворівневі квартири легко зонуються, а приміщення розподілені за функціональним призначенням. На першому поверсі розташовуються вітальня, кухня, передпокій, а на другому знаходяться кімнати відпочинку, спальні й ванні кімнати. Особливістю дворівневих квартир ЖК CHICAGO Central House є їхні вільні планування, що дають змогу самостійно розподілити простір на зони й приміщення.
  • Така нерухомість відрізняється великим об′ємом відкритого простору. Цей ефект подвоюють панорамні вікна, які завдяки відсутності стель створюють приємне та м′яке друге освітлення.
  • Незмінним атрибутом 2-рівневої квартири є сходи, що додають простору вишуканості й підсилюють атмосферу життя в приватному будинку.

Чому варто купити дворівневу квартиру в ЖК CHICAGO Central House

2-рівневу квартиру, яка займає в будівлі комплексу два останніх поверхи, можна порівняти з приватним будинком. Тут усе величне, комфортне й дуже просторе. Два рівня й вільне планування житла дають можливість облаштувати квартиру з урахуванням всіх ваших потреб.

Дворівневі квартири в ЖК CHICAGO Central House − це чудові краєвиди: з 24-го поверху відкриваються видовищні панорами центру Києва. Крім того, це вигідна інвестиція у нерухомість − вартість двоповерхового житла завжди залишатиметься високою.

Така нерухомість ідеально підійде для тих, хто зацікавлений в придбанні статусного житла та прагне додати до свого життя різноманіття. Якщо це ви, то ЖК CHICAGO Central House чекає на вас. Не втрачайте шанс стати власником квартири «під небом» у центрі Києва вже сьогодні. Завітайте до відділу продажу за адресою вул. Антоновича, 44 та дізнайтесь про всі умови купівлі омріяного житла.

Замовити дзвінок

Ім′я:*
E-mail:
Телефон:*
Текст повідомлення:*
q